Poppy Holden
Sólový zpěv


Poppy Holden studovala na Elder Conservatorium of Music v Adelaide, a na Royal College of Music v Lodýně, dále u Nadii Boulanger v Paříži, jako Fromm Fellow v Tanglewood Music Center v USA. Po absolvování Open University pokračovala v postragduálním studiu na univerzitách v Yorku a v Newcastle.
Vystupovala a nahrávla soudobou a starou hudbu s umělci a soubory jako Fires of London, Trevor Wishart, Wilfrid Mellers, Consort of Musicke, Gothic Voices, Tallis Scholars, Musica Reservata, Taverner Consort a The English Concert. Premiérovala Second Symphony od Olivera Knussena na Windsor Festival a v Tanglewoodu; Knussenovy Pooh Songs v South Bank a Satyricon Bruno Maderny v Nederlands Opera.
V letech 2007-2013 působila jako vedoucí programu Vocal Studies na univerzitě v Newcastle a od roku 2015 je vokálním poradcem na Durham University a také členů Royal Northern Sinfonia Chorus. Od roku 1991 je pravidelným lektorem na Mezinárodní letní škole staré hudby ve Valticích.
Psala pro časopisy, které se specializují na starou hudbu a připravovala pořad Mainly for Pleasure pro BBC Radio 3. V současné době bádá, skládá a provozuje hudbu oblasti Scottish Borders a Northeast kde žije. V Newcastlu řídí úspěšné studio, kde vokálně vede nadšenou skupinu studentů všech věků.

Další informace o lektorovi můžete najít na

www.poppyholden.com

O třídě

Podpořit krásu, pohyblivost, rozsah i sílu vašeho hlasu jednoduchým a příjemným způsobem.

Navrhovaný repertoár

Přivezte si repertoár na kterém v současnosti pracujete a zároveň vytvoříme cvičení, která budou vyhovovat vašim potřebám.

Požadovaná úroveň studentů

Pokročilí a profesionálové

Maximální počet studentů

10

Vyučovací jazyky

angličtina

Aktivní účastníci – Sólový zpěv

  1. Anna Černá
  2. Michaela Steinbauerová
  3. Marek Zeman
  4. Barbora Žitníková
  5. Veronika Kalivodová
  6. Kristina Archer
  7. Jana Franková
  8. Michaela Havlová (P)
  9. Alexandra Ikkonen