Poppy Holden
Sólový zpěv


Poppy Holden studovala na Elder Conservatorium of Music v Adelaide, a na Royal College of Music v Lodýně, dále u Nadii Boulanger v Paříži, jako Fromm Fellow v Tanglewood Music Center v USA. Po absolvování Open University pokračovala v postragduálním studiu na univerzitách v Yorku a v Newcastle.
Vystupovala a nahrávala soudobou a starou hudbu s umělci a soubory jako Fires of London, Trevor Wishart, Wilfrid Mellers, Consort of Musicke, Gothic Voices, Tallis Scholars, Musica Reservata, Taverner Consort a The English Concert. Premiérovala Second Symphony od Olivera Knussena na Windsor Festival a v Tanglewoodu, Knussenovy Pooh Songs v South Bank a Satyricon Bruno Maderny v Nederlands Opera.
V letech 2007-2013 působila jako vedoucí programu Vocal Studies na univerzitě v Newcastle a od roku 2015 je vokálním poradcem na Durham University a také členů Royal Northern Sinfonia Chorus. Od roku 1991 je pravidelným lektorem na Mezinárodní letní škole staré hudby ve Valticích.
Psala pro časopisy, které se specializují na starou hudbu a připravovala pořad Mainly for Pleasure pro BBC Radio 3. V současné době bádá, skládá a provozuje hudbu oblasti Scottish Borders a Northeast kde žije. V Newcastlu řídí úspěšné studio, kde vokálně vede nadšenou skupinu studentů všech věků.

Další informace o lektorovi můžete najít na

www.poppyholden.com

O třídě

Zlepšete krásu, pružnost, rozsah a sílu svého hlasu. V naší třídě ve Valticích bude mít každý student každý den 20 minutovou lekci v mistrovské třídě.

Navrhovaný repertoár

Přivezte si repertoár na kterém v současnosti pracujete a zároveň vytvoříme cvičení, která budou vyhovovat vašim potřebám.

Požadovaná úroveň studentů

Pokročilí a profesionálové

Maximální počet studentů

7

Vyučovací jazyky

angličtina