PROČ JET?

Vítejte v rychlém průvodci pro nové účastníky!

Chystáte-li se na letní školu poprvé nebo jste od minula zapomněli co a jak, prozkoumejte následující řádky. Najdete zde všechny důležité informace a odkazy.

PĚT DŮVODŮ, PROČ JET

Zlepšíte úroveň své hry, zpěvu, tance i hereckých dovedností

Letní škola nabízí jak individuální lekce hry na nástroje, tak komorní a ansámblovou hru. Zpěváci se mohou uplatnit v sólových třídách i sborech a tanečníci vybírají třídu historického tance ze tří úrovní taneční dovednosti. To vše pod vedením profesionálních hudebníků, zpěváků a tanečních mistrů. Využijte toho a přijeďte si zahrát, zazpívat, zatančit nebo vyzkoušet svůj dramatický talent!

Proniknete do pravidel, zvyklostí a stylů dobové hudební interpretace

Nabízíme Vám studium stylové hudební interpretace i výuku techniky hry na dobové nástroje. Rozšiřte spektrum svých hudebních dovedností!

Seznámíte se

Mezinárodní letní škola staré hudby je prostředím, které sbližuje hudebníky všech generací. Ve Valticích se seznámíte se spoustou zajímavých lidí, které pojí zájem o hudbu a tanec. Jsou to jednak naši lektoři, špičkoví hudebníci z ČR i zahraničí, ale i Vaši budoucí spolužáci a vůbec všichni účastníci MLŠSH. Valtické kurzy jsou vyhlášené svou přátelskou atmosférou a otevřeností.

Získáte motivacI

Došly Vám nápady, jaké skladby hrát s žáky? Nebo nevíte, kde všude se dá studovat stará hudba? Inspirujte se lektory i spolužáky na letní škole a přijeďte i Vy sdílet své zkušenosti, názory a tipy. Kdo ví, jak daleko Vás nakonec vzájemně sdílené zkušenosti posunou.

Užijete si báječnou dovolenou se všemi krásami Jižní Moravy

Mezinárodní letní škola staré hudby není jen o studiu. Víno, slunce, příroda, památky Lednicko-valtického areálu a k tomu odevšad znějící stará hudba a možnost něco se naučit.

Chcete se o tom přesvědčit na vlastní oči?

Videa ze všech vystoupení můžete sledovat na YouTube kanálu Letní školy, fotky prohlížejte ve fotogalerii na Facebooku nebo nás můžete sledovat na Instagramu.