Spuštění přihláškového systému na MLŠSH Valtice 2023


Přihlášky budou spuštěny v úterý 16. května 2023 v 18:00 hod.
Sledujte naše sociální sítě a web pro nejnovější informace a v případě dotazů nás kontaktujte zde nebo na emailu registrace@early-music.cz.
Čas do spuštění přihlášek využijte k prostudování všech informací v sekci CHCI JET a popisu třídy, do které se chcete hlásit.
Věříme, že přes všechny komplikace se těšíte do Valtic stejně jako my.
❤️ Tým MLŠSH

Vážení zájemci o účast na MLŠSH Valtice 2023


Věřili jsme, že po problémech s přihláškovým systémem v minulých ročnících se nám podaří vše připravit tak, aby se přihlašování mohlo spustit v polovině dubna.
Udělali jsme maximum pro to, abychom letos zajistili bezproblémový průběh celého procesu přihlašování, ale bohužel jsme závislí na práci firmy, která systém vytvořila, spravuje a dle našich požadavků má každoročně upravit. Nedaří se.
Připravili jsme již záložní plán, takže pokud firma opravenou práci nedodá, jsme připraveni s jednoduchým rezervačním formulářem. Rádi bychom, abyste konečně věděli, zda máte místo ve třídě jisté. Vše ostatní lze dořešit později. Takže za týden, v úterý 16. května 2023 buďte připraveni. Čas upřesníme.
Sledujte naše sociální sítě a web pro nejnovější informace a v případě dotazů nás kontaktujte zde nebo … ČÍST VÍCE

Tipy na vyplňování přihlášky


Zde máte několik tipů, které by vám mohly usnadnit vyplňování přihlášky. Pročtěte, případné dotazy směřujte na registrace@early-music.cz.

Pokud jste člen SSH (máte nárok na slevu na školném a přednost pro ubytování na internátě) a nezaplatil jste ještě letošní příspěvek, učiňte tak ještě před spuštěním přihlášek. Roční příspěvek je stále 300,- Kč, číslo účtu stále stejné: 2700109794/2010.

V přihlášce bude kolonka “Skladba, na které hodlám pracovat”. Není povinná, nemusíte vyplňovat. Kdykoliv je možné doplnit zasláním této informace na registrace@early-music.cz.

Stále máte možnost zvolit Sbor, Barokní orchestr nebo Zpěv při bohoslužbě jako druhou třídu zcela zdarma.

NOVĚ je nabídka druhých tříd rozšířena. Tato možnost je zpoplatněna. Jaké třídy je možné kombinovat, zjistíte kliknutím na následující … ČÍST VÍCE

30 let MLŠSH Valtice


Vážení a milí členové a příznivci SSH, milovníci hudby, 
 
třicet ročníků Mezinárodní letní školy staré hudby je bezpochyby dobrým důvodem k malému ohlédnutí i oslavám. Ačkoliv historie našich interpretačních kursů je ještě delší, 30 let strávených ve Valticích se nesmazatelně otisklo do paměti několika tisíců účastníků i do samotné podoby letní školy. Genius loci napomáhá vytvářet jedinečnou atmosféru setkávání a společných zážitků, jež přesahují „pouhý“ rozvoj talentu a profesní zdokonalování, a výraznou měrou se podílí i na hlubším formování nás všech, kdo necháváme hudbu i další umění promlouvat k našim srdcím. Mezinárodní letní škola staré hudby prošla během třiceti let různými fázemi, které vždy odrážely jak aktuální situaci „staré hudby“ v české hudební kultuře, tak i celé společnosti obecně. Uplynulé ročníky … ČÍST VÍCE

MLŠSH & GDPR


Vyjádření SSH ke zpracování osobních údajů v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů GDPR při realizaci projektu Mezinárodní letní škola staré hudby a Hudební Rendez-vous Valtice (dále jen MLŠSH a HRV).
 
Pokud jste registrováni jako účastníci MLŠSH a HRV, potřebujeme některé z Vašich osobních údajů. Podáním přihlášky nám dáváte svolení k jejich zpracování a následně správě. Níže se dozvíte, proč údaje potřebujeme, jak s nimi nakládáme a co děláme pro jejich zabezpečení.
 
NA CO MÁTE PRÁVO?

vzít souhlas kdykoliv zpět,
požadovat po nás informaci, jaké Vaše osobní údaje zpracováváme,
požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,
vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,
požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů,
v případě pochybností o dodržování … ČÍST VÍCE

Fotografie


Přidáváme první fotografie, které nám poslala Ľubica Dzúriková. Prohlédněte si je ZDE.
Máte také nějaké? Pošlete nám je a my se o ně podělíme s dalšími účastníky kurzu.

Newsletter


Přejete si dozvědět se o zásadních novinkách MLŠSH Valtice? Zaregistrujte si náš občasný newsletter, který během roku vypíchne hlavní mezníky příprav nadcházejícího ročníku.
Buďte v obraze a registrujte se ZDE.