Protiepidemická opatření a podmínky účasti na MLŠSH 2021


Milí přátelé,
vzhledem k zcela pochopitelně se množícím dotazům shrnujeme aktuální pravidla, za nichž bude možné se zúčastnit MLŠSH ve Valticích.
1) Před Vašim příjezdem budeme potřebovat buď
a) potvrzení o negativním PCR-testu ne starším než 1. 7. 2021
b) potvrzení o alespoň jedné dávce očkování (u dvoudávkových vakcín) obdržené před 14. červnem, (ale ne dříve než 4. 4. 2021, pokud nebyla aplikována druhá dávka), eventuálně u jednodávkové 20. června, ale ne dříve než 4. října 2020
(c) doložit prodělání laboratorně potvrzeného onemocnění covidem-19 v době ne delší než 180 dnů před začátkem MLŠSH (tedy nikoliv před 4. lednem 2021)

Tato potvrzení nám prosím pošlete mailem (registrace@early-music.cz) ještě před příjezdem v naskenované podobě. Vezměte si je ale i s sebou pro případ … ČÍST VÍCE

Problémy s přihláškami


Milí přátelé, moc se omlouváme za vzniklé problémy. Od 11 hodin se snažíme vše řešit. Buďte trpěliví. Telefonujeme, snažíme se komunikovat co nejrychleji i na Facebooku, emaily a zprávy ale zároveň nestihneme. O všech problémech víme (error/nepřišlo mi potvrzení/přišlo mi cizí potvrzení/vyplnil jsem 3 přihlášky…..), intenzivně komunikujeme s IT firmou. Děkujeme moc za pochopení.

Covid-19 - opatření


Vážení příznivci MLŠSH, milí přátelé,
pro účast na naší letní škole prozatím počítáme s aktuálně platnými podmínkami, jako je potvrzení o očkování nebo o prodělaném onemocnění covid-19, eventuálně potvrzení o negativním testu z akreditovaných pracovišť. Věříme, že do července se situace ještě zlepší a třeba nutnost nošení respirátorů a zejména pravidelných testů odpadne. Prosíme, sledujte jednotlivá nařízení i naše stránky – o přesných podmínkách Vás budeme informovat nejpozději týden před odjezdem.
Vaši organizátoři

Lektorský tým a třídy


Lektorský tým letošní Mezinárodní letní školy staré hudby ve Valticích je konečně zveřejněn. Na stránce Lektoři a třídy si můžete vybírat, která třída pro vás letos bude ta pravá. Přihlášky budou spuštěny 6. června v 11 hod. :-)

Lektorský tým a přihlášky


Vážení a milí, lektorský tým pro letošní Valtice je již prakticky kompletní a rádi bychom ho zveřejnili v prvním květnovém týdnu. Přihlášky bychom rádi spustili v druhé polovině května, přesné datum se dozvíte včas. S napětím čekáme na informace, za jakých podmínek bude možno v létě provozovat kulturní a společenské akce. Držte nám palce a zachovejte nám přízeň.

MLŠSH 2021


Vážení a milí,
zdravíme srdečně všechny příznivce MLŠSH ve Valticích, jejíž 33. ročník se uskuteční ve dnech 3.7.-11.7.2021. Přestože je epidemická situace u nás i v Evropě nevyzpytatelná, organizační tým nezahálí. Sestavujeme lektorský tým, pracujeme na novém přihláškovém systému a brzy oživíme i webové stránky. A hlavně se těšíme na červenec :-)

30 let MLŠSH Valtice


Vážení a milí členové a příznivci SSH, milovníci hudby, 
 
třicet ročníků Mezinárodní letní školy staré hudby je bezpochyby dobrým důvodem k malému ohlédnutí i oslavám. Ačkoliv historie našich interpretačních kursů je ještě delší, 30 let strávených ve Valticích se nesmazatelně otisklo do paměti několika tisíců účastníků i do samotné podoby letní školy. Genius loci napomáhá vytvářet jedinečnou atmosféru setkávání a společných zážitků, jež přesahují „pouhý“ rozvoj talentu a profesní zdokonalování, a výraznou měrou se podílí i na hlubším formování nás všech, kdo necháváme hudbu i další umění promlouvat k našim srdcím. Mezinárodní letní škola staré hudby prošla během třiceti let různými fázemi, které vždy odrážely jak aktuální situaci „staré hudby“ v české hudební kultuře, tak i celé společnosti obecně. Uplynulé ročníky … ČÍST VÍCE

MLŠSH & GDPR


Vyjádření SSH ke zpracování osobních údajů v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů GDPR při realizaci projektu Mezinárodní letní škola staré hudby a Hudební Rendez-vous Valtice (dále jen MLŠSH a HRV).
 
Pokud jste registrováni jako účastníci MLŠSH a HRV, potřebujeme některé z Vašich osobních údajů. Podáním přihlášky nám dáváte svolení k jejich zpracování a následně správě. Níže se dozvíte, proč údaje potřebujeme, jak s nimi nakládáme a co děláme pro jejich zabezpečení.
 
NA CO MÁTE PRÁVO?

vzít souhlas kdykoliv zpět,
požadovat po nás informaci, jaké Vaše osobní údaje zpracováváme,
požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,
vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,
požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů,
v případě pochybností o dodržování … ČÍST VÍCE

Fotografie


Přidáváme první fotografie, které nám poslala Ľubica Dzúriková. Prohlédněte si je ZDE.
Máte také nějaké? Pošlete nám je a my se o ně podělíme s dalšími účastníky kurzu.

Newsletter


Přejete si dozvědět se o zásadních novinkách MLŠSH Valtice? Zaregistrujte si náš občasný newsletter, který během roku vypíchne hlavní mezníky příprav nadcházejícího ročníku.
Buďte v obraze a registrujte se ZDE.

NOTY


Všechny notové materiály, které nám lektoři v předstihu pošlou, se objevují v našem SHAREBOXU, kde si je můžete stáhnout a dopředu vytisknout.