NÁROČNOST KURZU

Máte strach, že se nemůžete MLŠSH zúčastnit, protože ještě nemáte potřebnou hráčskou úroveň? Nebo naopak váháte, zda se na letní škole nebudete tak trochu nudit?

Připravili jsme pro Vás širokou nabídku individuálních i kolektivních tříd všech úrovní tak, aby si mohl vybrat každý dle svých schopností. V detailu každé třídy najdete požadavky jednotlivých lektorů na úroveň svých budoucích žáků. Pečlivě si je prosím prostudujte a zvažte, do které třídy se přihlásit. Pokud si výběrem třídy nebudete jistí, neváhejte se na nás obrátit.

Jelikož každoročně otevíráme několik tříd také pro děti, užijí si ve Valticích zábavu i malí hudebníci již od pěti let. Podmínkou je pouze chuť hrát (si)!

Učitelům na ZUŠ doporučujeme individuální výuku ve třídách jednotlivých nástrojů nebo zpěvu i třídu flétnových ansámblů.

Všem ostatním jsou určeny především specializované třídy, v nichž se od našich lektorů mohou přiučit tajemstvím  interpretace staré hudby na historické nástroje. Ať už zvolíte výuku individuální nebo kolektivní (orchestr, sbory, historický tanec a herectví), vždy budete mít možnost získat nové znalosti a dovednosti.

Lektor si vyhrazuje právo vyloučit studenta z výuky, pokud nedosahuje požadované úrovně zadané lektorem.

Kompletní nabídku tříd a detailní informace o repertoáru a výuce najdete v sekci Lektoři a třídy.