HARMONOGRAM

Výuka ve třídách letní školy probíhá především dopoledne od 9:00 do 12:30. Co přesně se bude dít v jednotlivých třídách, určují lektoři, ovšem bývá zvykem, že účastníci si s lektorem během první lekce domluví orientační rozvrh na celý týden. Ve volných chvílích pak lze navštěvovat ostatní třídy, cvičit, hrát v ansámblech nebo odpočívat.

Po obědě jsou na programu orchestrální a ansámblové třídy, poslechové semináře a přednášky. Večer se obvykle koná koncert, na kterém vystupují hosté z řad profesionálních českých souborů nebo lektoři letní školy. Poslední dva dny jsou vyhrazeny studentským koncertům, tanečním a dětským vystoupením. Velkou oblibu si získaly pozdní taneční večery, kam přinášejí folklorní tradice svých zemí sami studenti.

Možnost zápisu do druhé třídy (Sbor, Barokní orchestr, Zpěv při bohoslužbě) mohou využít všichni účastníci (kromě členů herecké třídy!), přičemž cena základního kurzovného zahrnuje účast v obou třídách.

Letos nově můžete využít nabídky druhé zpoplatněné třídy. Vybírat můžete dle tabulky pod tímto textem (POZOR – ne všechny třídy lze kombinovat!).
Pokud o druhou placenou třídu budete mít zájem, uvedete její název přímo do přihlášky.

Cena druhé třídy je shodná s cenou první třídy (3800,-/3000,-/2900,- Kč)*, pouze v případě třídy Komorní hra je cena 3000,- Kč/soubor*. Cena druhé třídy se v přihlášce nepřičte automaticky ke kalkulaci, vyčkejte, organizátoři vás kontaktují.

Další možností je vybrat si jen jednu třídu a zbylý volný čas dle libosti naplnit účastí v ansámblech, které se zformují až na místě (bez lektora ☝️). Zahrát a zazpívat si ve Valticích můžete téměř kdykoli, kdekoli a s kýmkoli – je to jen na Vás a je to zadarmo!

*Uvedené ceny byly platné v roce 2022, pro rok 2023 budou upřesněny.