Vážení zájemci o účast na MLŠSH Valtice 2023

Věřili jsme, že po problémech s přihláškovým systémem v minulých ročnících se nám podaří vše připravit tak, aby se přihlašování mohlo spustit v polovině dubna.

Udělali jsme maximum pro to, abychom letos zajistili bezproblémový průběh celého procesu přihlašování, ale bohužel jsme závislí na práci firmy, která systém vytvořila, spravuje a dle našich požadavků má každoročně upravit. Nedaří se.

Připravili jsme již záložní plán, takže pokud firma opravenou práci nedodá, jsme připraveni s jednoduchým rezervačním formulářem. Rádi bychom, abyste konečně věděli, zda máte místo ve třídě jisté. Vše ostatní lze dořešit později. Takže za týden, v úterý 16. května 2023 buďte připraveni. Čas upřesníme.

Sledujte naše sociální sítě a web pro nejnovější informace a v případě dotazů nás kontaktujte zde nebo na emailu registrace@early-music.cz.

Děkujeme vám za pochopení a omlouváme se za jakékoliv nepříjemnosti, které vám tímto způsobujeme. Věříme, že přes všechny komplikace se těšíte do Valtic stejně jako my.

Tým MLŠSH ❤