Shalev Ad-El
Cembalo
obtiznost_lektora


Shalev Ad-El (1968, Izrael) je hudebním ředitelem významného izraelského komorního orchestru Netania, Kibbutz chamber orchestra. Za podpory stipendia AICF vystudoval Královskou konzervatoř v Haagu a získal první cenu ve Francois Shapira Competition (1987).

Jako sólista vystoupil s většinou významných izraelských orchestrů, včetně Israeli Philharmonic Orchestra. Jako dirigent a cembalista vystupuje v prestižních sálech celého světa (Wigmore Hall v Londýně, 92Y a Frick Collection v New Yorku, Suntory Hall a Opera City v Tokiu, Bruges Festival, Bachfest v Lipsku, Bozar v Bruselu, LG Centre v Seoulu, na Händelfestspiele v Halle, Goettingen Händel Festival, Utrecht Festival ad.) Je členem souborů Il Gardellino, The Dorian Consort, Berlin Philharmonic Stradivarius Soloists, a hudebním ředitelem Accademia Daniel a Oslo Baroque Soloists.

VÍCE O LEKTOROVI

Další informace o lektorovi můžete najít na

Shalev Ad-El

O třidě

Třída je určena pokročilým profesionálům nebo alespoň zkušeným hráčům, dále studentům hudby, kteří se chtějí více ponořit do studia hry na cembalo, doprovodů, komorní a sólové hry s orchestrem.

Navrhovaný repertoár

Continuo, cembalové koncerty

Požadovaná úroveň studentů

3. Velmi pokročilí a profesionálové

Maximální počet studentů

12

Aktivní účastníci – Cembalo

  1. Jan Hajič
  2. Josef Lát
  3. Jana Franková
  4. Markéta Švarcová
  5. Zdeněk Grigar
  6. Štěpánka Puchelová (P)