Robert Hugo
Sbor
obtiznost_lektora


Absolvoval fyzikální chemii na přírodovědecké fakultě Univerzity Karlovy, hudební teorii na pražské AMU a hudební vědu na brněnské Masarykově univerzitě. Na AMU zároveň studoval varhany.

Zkušenosti v oboru staré hudby získal působením v souborech staré hudby v Německu, Polsku, Francii a Velké Británii, především však v projektech Holgera Eichhorna a Marcina Bornus Szczycinského.

Od r. 1990 působí jako varhaník akademického kostela Nejsv. Salvátora v pražském Klementinu.

(…)

VÍCE O ROBERTU HUGOVI

Další informace o lektorovi můžete najít na

Capella Regia

O třidě

Sborová třída vystoupí v pátek na koncertě duchovní hudby kostele a v sobotu v rámci závěrečného vystoupení v jízdárně.

Navrhovaný repertoár

Gunther Jacob (1685 – 1734) – Te Deum laudamus – slavná skladba zkomponovaná za uzdravení Prahy z morové nákazy roku 1714

Marc-Antoine Charpentier (1643 – 1704) – Les Arts florissants, komorní opera z r. 1685 – výběr sborových částí

Požadovaná úroveň studentů

všechny úrovně

Maximální počet studentů

neomezeno

Aktivní účastníci – Sbor

    1. Kateřina Valentová
    2. Andrea Mišoňová
    3. Ema Blahová
    4. Renáta Grabanová
    5. Zuzana Barochová
    6. Ildikó Csölleová
    7. Vít Podroužek
    8. Petra Podroužková
    9. Blanka Bastlová
    10. Lucie Hájková
    11. Lenka Bartlová
    12. Hana Soukupová
    13. Elisabeth Krejčová
    14. Nicolas Krejčí
    15. Jitka Hynková
    16. Kateřina Borovková
    17. Nikola Magdalena Krejčová (P)

     


     

    1. Jolana Hocková
    2. Josef Lát
    3. Matyáš Knespl
    4. Martina Janková
    5. Ruth Habart
    6. Pavla Látová
    7. Zuzana Badárová
    8. Vlastimil Kovář
    9. Michaela Steinbauerová
    10. Pavla Stratílková
    11. Ondřej Šmíd
    12. Jakub Stratílek
    13. Pavel Krč
    14. Veronika Kalivodová
    15. Petra Hedvičáková
    16. Irena Kubicová
    17. Jana Řeháková
    18. Barbora Žitníková
    19. Martin Látal
    20. Jakub Smola
    21. Marta Krumphanzlová
    22. Markéta Krumphanzlová
    23. Vít Mišoň
    24. Eliya Margarita Livas
    25. Jana Vašinková
    26. Halka Vašinková
    27. Gianmarco Armellin
    28. Garth Johnson
    29. Jakub Sukop
    30. Marie Čížková
    31. Andrea Meščanová
    32. Olga Šimůnková
    33. Michaela Šleglová
    34. Vendula Chmelíková
    35. Igor Linhart
    36. Jitka Sochová
    37. Soňa Stará
    38. Gabi Rupp
    39. Alžběta Kurdelova
    40. Lea Tylečková
    41. Lukáš Koudelka
    42. Matěj Bartoň
    43. Jan Venclík
    44. Petra Součková
    45. Kateřina Endelová
    46. David Šlegl
    47. Jaroslav Kocůrek
    48. Franziska Sweerts-Sporck