KDE BUDU BYDLET?

Internát

První volbou je internát Vinařské školy. Je pohodlný a levný. Kapacita internátu je však omezená a pokoje jsou přednostně rezervovány pro lektory, resp. pro členy Společnosti pro starou hudbu.

Tělocvična

Nocleh v tělocvičně doporučujeme především mladým lidem, studentům a všem těm, kteří si s komfortem hlavu nelámou a chtějí ušetřit. Tělocvična je nejlevnější variantou ubytování, kterou účastníkům MLŠSH ve Valticích nabízíme. Jedná se o novou stavbu s příjemným a čistým zázemím, kde společně nocuje cca 35 osob. Spí se na matracích přímo v sále, ve vlastním spacáku.

Penziony a další ubytovací zařízení

Město Valtice je atraktivní turistickou destinací a nabízí proto mnoho možností ubytování v penzionech a soukromí. V Hostelu Valtice a v ubytovně Cihelna má MLŠSH rezervovanou kapacitu pro své účastníky. Bližší informace o podmínkách využití těchto zařízení najdete zde.

Informace o dalších penzionech, hotelích i ubytování v soukromí najdete například na stránkách města Valtice. Ubytování v těchto zařízeních je třeba si zajistit individuálně.

Detailní informace o jednotlivých ubytovacích zařízeních a jejich ceník najdete v sekci CHCI JET.