Hudební Rendez-vous 2017 & objednávka vstupenek

Vážení přátelé,

dovolte nám se s Vámi podělit o čerstvý program Hudebních Rendez-vous Valtice 2017 a důležité organizační novinky. Za několik posledních let jsme urazili dlouhou cestu a z někdejší série převážně lektorských koncertů se stal festivalový program nadregionálního významu, který láká diváky na špičková jména tuzemské starohudební scény. Jelikož chceme úroveň koncertů zachovat a pokud možno zvyšovat, rozhodli jsme se pro nepopulární leč nutné opatření, a sice zavedení (spíše symbolického, zlevněného) vstupného na vybrané akce pro účastníky MLŠSH.

V principu jsou zpoplatněny koncerty hostů, lektorské koncerty zůstávají zdarma.

V letošním roce tak budou vstupnému podléhat tyto části programu:

  • 8. 7. / Danza Gloria – 50 Kč
  • 9. 7. / A. V. Michna z Otradovic: Loutna česká – 50 Kč
  • 11. 7. / “EROICA” – (ne)zapomenutelný zvuk hammerklavíru – 50 Kč
  • 13.7. / Valtická barokní noc – 100 Kč

Přemýšleli jsme o tom, jak tyto změny pro Vás učinit co nejjednodušší, a přicházíme s následujícím řešením.
Prostřednictvím objednávky si můžete dopředu objednat vstupenky na vybrané programy. Ty vám pak připravíme a předáme přímo při registraci spolu s účastnickou kartičkou a dalšími materiály.
Pokud se nechcete rozhodovat nyní, netřeba věsit hlavu. Rozhodnutí můžete učinit až po příjezdu a vstupenky si zajistit přímo v pokladně Zámku Valtice, kde vám oproti účastnické kartičce prodají vstupenku za tuto sníženou cenu.

Děkujeme za pochopení a věříme, že stejně jako my přijmete toto opatření jako další krok ke zvyšování kvality celkové nabídky MLŠSH.