Gustavo Gargiulo
Cink
obtiznost_lektora


Gustavo Gargiulo se narodil v roce 1982 v Buenos Aires. Ve svém rodném městě studoval trubku a hrál v nejrůznějších souborech a orchestrech. Protože tíhl ke staré hudbě, rozhodl se pro studium barokní trubky. Poté, co v roce 2004 absolvoval mistrovský kurs hry na cink vedený dánskou hráčkou Lene Langballe, začal studovat také tento nástroj. V letech 2005 -2008 studoval u profesora Williama Dongoise na  Centre de Musique Ancienne v Ženevě. V roce 2012 dokončil specializované studium na CNR Conservatoire de Paris u profesora Jeana Tubéryho.

Pravidelně spolupracuje s následujícími soubory: Capella Mediterranea (Švýcarsko), Akademie für Alte Musik Berlin (Německo), Elyma (Švýcarsko), Clematis (Belgie), Akadêmia (Francie), La Barroca del Suquía (Argentina), Norske Wind Ensemble (Norsko) pod vedením Leonarda Garcíi, Reného Jacobse, Jeana Tubéryho, Francoise Laserrea, Gabriela Garridy a Manfreda Kraemera.

S těmito a dalšími soubory vystupoval na mnoha místech a festivalech po celém světě, zejména v Argentině, Uruguayi, Bolívii, Brazílii, Švýcarsku, Francii, Německu, Itálii, Belgii, Španělsku, Nizozemsku, Litvě, Polsku, Chorvatsku, na Maltě a v Indii. Podílel se na patnácti nahrávkách pro značky Harmonia Mundi (Fr / D), Ricercare (Be), Semplice (lt), Blue-Art (Arg). Vytváří studijní programy v mnoha zemích včetně Argentiny (Iuna, Promusica), Brazílie (Universidad Estatal de Campinas, Universidad de São Paulo), Chile (Universidad de Viña del Mar), Litvy (festivaly ve Velkovévodském paláci), na Evropské barokní akademii v Ambronay (Francie) a na letním festivalu, Crescendo (Maďarsko).

Další informace o lektorovi můžete najít na

Gustavo Gargiulo

Navrhovaný repertoár

17. století, všechna uskupení (sólo, skupiny, vokální a instrumentální, diminuce)

Požadovaná úroveň studentů

všechny úrovně

Maximální počet studentů

8

Vyučovací jazyky

angličtina, francouzština, španělština, italština